Marka: Avrupa dedektör
Teslimat Bilgisi: SÜRAT KARGO

En geç 1 iş günü sonra kargoya verilecektir.

47.000,00 TL
Adet:

JEOGRAND 2 SET HALİNDE SATILMAKTADIR
PRO PAKET :
5 SİSTEM :2 DEDEKTÖR+2 ALAN TARAMA+POİNTER+3 ADET BAŞLIK

(Herşey Dahil Set) | 47.000 TL


AVRUPA DEDEKTÖR’DEN

MÜKEMMEL BİR DEDEKTÖR DAHA

 ” JEOGRAND 2D ”

 

DÜNYADA İLK DEFA 5 FARKLI SİSTEMİ TEK EKRANDA SUNAN MODEL JEOGRAND 

 

Avrupa Dedektör

NEDİR 5 FARKLI SİSTEM?

KISACASI SİZ 1 ADET DERİN ARAMA DEDEKTÖRÜ, 1 ADET TEK PARA DEDEKTÖRÜ, PİNPOİNTER CİHAZI, EKRANLI TEK KİŞİLİK ALAN TARAMA CİHAZI, EKRANLI İKİ KİŞİLİK ALAN TARAMA CİHAZI, ARTI OLARAK 3 ADET ARAMA BAŞLIĞI İLE BİRLİKTE SINIFININ ÇOK YÖNLÜ KULLANILAN TEK MODELİDİR KISACASI 5 ADET CİHAZI AYRI AYRI ALMAYA KALKTIĞIMIZDA ÇOK CİDDİ BİR MAALİYET ÇIKMAKTADIR. AMA JEOGRAND MODELİ SİZE 5 CİHAZI BİR ARADA SUNMAKTADIR.

5 CİHAZ BİR ARADA TEK DEDEKTÖR FİYATINA

SİSTEMLERİ TEK TEK İNCELEYELİM

SİSTEM 1:

DERİN ARAMA DEDEKTÖRÜ

Bu modda dedektörümüz size daha çok derindeki büyük gömüleri ve yeraltı boşluklarının tespitini yapıp bulmuş olduğumuz hedefleri 2D görüntü ile gösterir.Hedeflerimizin ayrımı ekranda size Renk, Yazı, Ses ve Grafik ile sunup tahmini derinliğini de Derinlik Hesaplama ekranından cm (santimetre) cinsinden verir.Demir İptal, Mineral Eleme/Gösterme, Boşluk Test, 9 Kademeli Hassasiyet ve daha birçok fonksiyonel özellikleri derin arama modunda kullanabiliriz.Bu cihazı size verilen 3 adet arama başlığı ile kullanabilirsiniz.

JEOGRAND DERİN ARAMA DEDEKTÖRÜ

 

SİSTEM 2:

TEK PARA DEDEKTÖRÜ / TEK TEK CİHAZI

Jeogrand Dedektör modelinizin 2 adet dedektör barındırdığından bahsetmiştik. Derin arama dedektörü haricinde birde Yüzeysel Dedektör kullanma imkanını sunan Jeogrand size arazide 2 dedektör avantajı sağlayan benzeriz bir üründür.

Yüzey Arama dedektörünün görevi size daha çok yüzeysel Küçük Para ve Objelerin hızlıca tespitini yapmaktır. Bu modda bulduğunuz hedefleri Jeogrand size hem Sesli hem de Rakamsal olarak ayrımını gösterir. Tek Para dedektörünün özelliklerinden biri de size sadece aramak istdediğiniz metalleri seçme imkanı sunmaktır, böylelikle cihazımızı sadece aramak istediğiniz metal gurubuna ayarlayabilirsiniz. Yüzeysel Tek Para/Sikke/Obje/Kalıntı ve Hobi amaçlı aramalar için ekstra ücret ödemeden Jeogrand’ın Tek Para Dedektör modundan faydalanabilirsiniz.

Derin Arama dedektöründe olduğu gibi Yüzey Arama dedektörünüzüde 3 adet arama başlığı ile kullanabilirsiniz.

Jeogrand tek pata dedektör ekranı

SİSTEM 3:

PINPOINTER CİHAZI

Jeogrand dedektörünüzü 5 farklı sisteminden biri olan Pinpointer Cihazı olarakta kullanabilirsiniz. Peki pinpointer nedir? Pinpointer özellikle Tek Para avcılarının Yüzey Arama dedektörünü kullanırken küçük metallerin noktalanması amacıyla kullandığı bir sistemdir.Pinpointer aynı zamanda Kaya Kasaları diye tabir ettiğimiz kaya içerisinde saklanmış paraları eski evlerin içerisinde Şömine, Kiler ve Cam Pervaz Altı gibi duvar ve bölme içerisine saklanmış gömülerin noktasal tespitinde kullanılabilir. Bu cihazı Jeogrand dedektörümüz kendi bünyesinde size sunarak ekstra ücret ödemenize gerek bırakmamıştır. (Pinpointer kullanımında Orta veya Küçük arama başlığı kullanılması tavsiye edilir).

jeogrand pinpointer

tarama kullanacak olan amatör kullanıcılara tavsiye edilmektedir. 6 farklı arama modu ve numune tanıtma haznesinde özel karışımlar mevcuttur.

Diğer