Deephunter 3D (Pro Paket)

Marka: Nokta makro dedektör
Teslimat Bilgisi: SÜRAT KARGO

En geç 1 iş günü sonra kargoya verilecektir.

27.950,00 TL
Adet:

DEFİNE ve TEK PARA DEDEKTÖRÜ BİR ARADA!!!

Deephunter 3D Pro Paket derin define, boşluk ve tek para dedektörünü tek bir cihazda birleştiren dünyadaki ilk ve tek metal dedektörüdür. Mod 1 (sallamasız) ile büyük defineleri, Mod 2 (sallamalı) ile de tek para ve küçük objeleri inanılmaz derinliklerden tespit eder. Deephunter dedektör, tüm kullanıcıların hayallerindeki hızlı ve derin dedektör teknolojisidir. Kullanıcı tek bir düğme yardımı ile dilediği modu seçerek ister 3D görüntülü, derindeki metal ve boşlukları tespit edebilen bir define dedektörüne, isterse de sesli metal ayrımı yapabilen, tek para ve takı gibi küçük metallere daha duyarlı olan çok hızlı bir dedektöre sahip olabilir.

MOD 1 ARAMA SİSTEMİ

Deephunter 3D Pro Paket Sallamasız (non-motion), metal ve boşluk tespiti yapabilen, görüntülü define dedektörü modu. Bu modda sallamasız olarak (non-motion) kullanılan T44 standart arama başlığı (36 x 44 cm) ile diğer dedektörlerle daha önceden taranmış bölgelerde bulunamamış olan defineleri rahatlıkla tespit edebilirsiniz. Ayrıca, daha fazla derinlik isteyen kullanıcılar için tasarlanmış olan T100 opsiyonel büyük arama başlığı (60 x 100 cm) ile de daha büyük hedefleri inanılmaz derinliklerden tespit etme olanağı bulabilirsiniz. Bu mod amatör ya da profesyonel tüm kullanıcıların rahatlıkla kullanabilmesi için özel olarak tasarlanmış pratik ara yüzlere sahiptir. Bu ara yüzler sayesinde hem tespit ettiğiniz hedefin 3D grafiğini hem de metalin cinsini ve derinliğini ekranda görebilirsiniz.

Mod 1 Arayüzler

MÜKEMMEL METAL AYIRIMI ve 3D HEDEF GRAFİĞİ

Hedef tespitinden sonra alınan rapor ekranında hedefin 3D grafiği ayrıca metal ayrımı görülebilir. Deephunter dedektör mükemmel metal ayrımı sayesinde tespit edilen metalin cinsini altın, değerli, demir ve çelik olarak dört farklı grupta bildirir.

BOŞLUK TESPİTİ

Metal tespiti ve ayrımındaki başarısının yanı sıra, boşluk tespiti ve boşluk içerisindeki metallerin ayrımlarını yapabilme yeteneği ile de mağara, mahzen, tünel, sığınak ve mezar gibi yapıları kullanıcısına 3D grafik görüntüleri ve farklı ses tonları ile bildirir.

DERİNLİK TESPİTİ

Tespit edilen hedefin derinliğini “cm” cinsinden oldukça doğru ve başarılı bir şekilde kullanıcısına ekranda gösterir.

DEMİR RET

Deephunter 3D Pro Paket demir ret özelliği ile demir içerikli (değersiz) ve atık metalleri eleyerek, sadece değerli metalleri tespit edebilme özelliği sayesinde kullanıcısına rahat ve pratik bir arama imkanı sunar.

HEDEFİN SİNYAL GRAFİĞİ

Mod 1’de osiloskop sistemi, hedefin sinyal grafiğini eş zamanlı olarak ekranda verir. Cismin yaklaşık olarak derinliğinden haberdar olabilirsiniz.

MOD 2 ARAMA SİSTEMİ

Sallamalı (motion), çok hızlı ve derinden küçük metalleri tespit edebilen, sesli tek para dedektörü modu Bu modda sallamalı olarak (motion) kullanılan C32 standart arama başlığı (26 x 32 cm) ile tek para, takı, süs eşyası ve diğer küçük objeleri başka dedektörlerin ulaşamadıkları derinliklerden kolayca tespit edebilirsiniz. İsterseniz mod 1’de olduğu gibi, C47 opsiyonel büyük arama başlığını (39 x 47 cm) kullanarak daha derindeki ve büyük hedeflere de ulaşabilirsiniz. Kolay bir kullanıma ve metal ayrımına sahip bu sistem bulunan metali altın, değerli ve değersiz olarak 3 farklı ses tonu ile ayırır.

MİNERALLİ TOPRAKLARDA YÜKSEK PERFORMANS

Deephunter®’ın Mod 2’de kullanılan, yüksek mineralli zeminler için tasarlanmış özel ayarları sayesinde her türlü arazi yapısında kolaylıkla arama yapılabilir. Özellikle demir minerali içeren yüksek mineralli topraklarda (plaj, ıslak kum, sürülmüş toprak, vb.) demir ayarlarını kullanarak bu minerallerden gelen parazitleri yok ederek cihazın doğru sinyal vermesini sağlar.

DEMİR ELEME

Tıpkı Mod 1’de olduğu gibi bu modda da demir eleme özelliği kullanılarak demir içerikli (değersiz) ve atık metaller elenir ve sadece değerli metallerin tespiti sağlanır. Bu şekilde aramak istemediğiniz metalleri eleyip aramalarınızı hızlandırabilirsiniz.

3 FARKLI TONDA METAL AYIRIMI

Mod 2 çok net ve kolay anlaşılır bir metal ayrımı sistemine sahiptir. Tespit edilen metalleri 3 farklı ses tonu ile kullanıcısına bildirir. Demir için kalın tonda, değerli ve altın için ise birbirine yakın 2 ince tonda uyarı sesi verir.

PRATİK VE KOLAY KULLANIM

Mod 2, ister profesyonel ister amatör tüm kullanıcıların kolaylıkla kullanabilecekleri ve hedef tespitinde sadece sesli uyarı vererek çok hızlı arama yapabilecekleri şekilde tasarlanmıştır.

Cihaz Dili: Türkçe

1 – Sistem Kutusu

2 – Arama Kolu

3 – Deephunter 3D DD Arama Başlığı 44×36 cm (T44)

4 – Deephunter 3D DD Arama Başlığı 100×60 cm (T100)

5 – T100 DD Arama Başlığı Taşıma Çantası

6 – Deephunter 3D DD Arama Başlığı 47×39 cm (C47) ve Kapağı

7 – Deephunter 3D DD Arama Başlığı 32×26 cm (C32) ve Kapağı

8 – Sistem Kutusu Deri Taşıma Çantası

9 – Taşıma Yeleği

10 – Elcek Ara Kablosu

11 – Kulaklık

12 – T100 DD Arama Başlığı Kontrol Ünitesi

13 – Şarj Cihazı

14 – Lityum Polimer Batarya

15 – Araç Şarj Cihazı

16 – Kullanım Kılavuzu, Garanti Belgesi ve DVD

17 – Arama Başlığı Bağlantı Kiti

18 – Taşıma Çantası

Görüntülü Sistem
Çalışma SistemiVLF
Çalışma Frekansı12,5 kHz
Arama BaşlığıDD Arama Başlığı 44x36 cm (T44)
Metal AlgılamaGörüntülü ve Sesli
Zemin AyarıManuel
Hassasiyet AyarıManuel
Kulaklık Çıkışı1,4" Mono
Arama Kolu Uzunluğu85 cm - 135 cm
Çalışma Süresi4 Saat
Ağırlık1,4 kg
Garanti2 Yıl
Sesli Sistem
Çalışma SistemiVLF
Çalışma Frekansı17,5 kHz
Arama BaşlığıDD Arama Başlığı 32x26 cm (C32)
Metal AlgılamaSesli
Zemin AyarıManuel
Hassasiyet AyarıManuel
Kulaklık Çıkışı1,4" Mono
Arama Kolu Uzunluğu85 cm - 135 cm
Çalışma Süresi24 Saat
Ağırlık0,85 kg
Garanti2 Yıl

Diğer

ÜCRETSİZ KARGO Simplex+ Dedektör Türkiye Özel
ÜCRETSİZ KARGO GTR- MULTi ( NewEdition )
ÜCRETSİZ KARGO GLADIATOR GTR-SONIC ULTRA
ÜCRETSİZ KARGO GTR-POWER MAX ULTRA
GTR-POWER MAX ULTRA
16.500,00 TL
ÜCRETSİZ KARGO GTR - STRONG WİNDOWS
ÜCRETSİZ KARGO GTR - STRONG ANDROİD
GTR - STRONG ANDROİD
7.500,00 TL