Maden altın arama ekipmanları

Altın Eleme Gold Pan / Altın Leğeni - Altın Tavası -27cm

Marka: Maden altin arama eki̇pmanlari
Teslimat Bilgisi: SÜRAT KARGO

En geç 1 iş günü sonra kargoya verilecektir.

Adet:

Altın Eleme Panı / Leğeni - 27cm

Özel tasarımı, geniş kapasitesi, geniş düz tabanı ve 4 kaydırma bölgesi ile çok yönlü, hızlı ve doğru bir altın toplama olanağı sunar.

Tava tasarımı, altını olabildiğince verimli bir şekilde toplamak ve en iyi sonuçları almak için mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır. Tamamen yeni "Yılan Derisi” yüzeyi sayesinde altın pulları tutarken suyun geçmesine izin verir.

4 kaydırma bölgesi ile donatılmıştır. Bu tava, ince kaydırma veya son işlem için idealdir. Ayrıca çocuklar için önerilen boyuttadır.
 
XP Eşsiz "Yılan derisi" dokusu, kaydırma işleminize fayda sağlar. Klasik tavalara göre daha yüksek verim sunar. Son bitirme aşamasında ince altının yakalanması için idealdir.
 

90°'lik Geniş Kanallar : ilk temizleme adımı için kullanılır. Büyük ve orta boyutlardaki altın parçalarının yakalanmasına olanak sağlar.

 
Mini Kanallar : Kum ve altın arasında daha yüksek düzeyde bir ayrım sağlar. Küçük altın parçacıklarını tutarak kumun akmasını sağlayın.
 
Kumlu alan : İnce altını ayırmak için tavalarla birlikte kullanılır. XP yılan derisi dokusu sayesinde daha başarılıdır.
 
MAVİ OPTİMAL KONTRAST
 
Sarıyı tamamlayan mavi, altınla en iyi kontrastı sunar. XP mavi rengi, tavadaki veya bateadaki altını tanımlamanıza yardımcı olacaktır.

Diğer